world-of-tanks-2

World of Tanks to klasyczna pozycja z gatunku MMO. Przewodnim tematem gry są starcia pojazdów pancernych z rozmaitych okresów historycznych: począwszy od dwudziestolecia międzywojennego, poprzez czasy II wojny światowej, a skończywszy na latach wczesnej zimnej wojny.
Gracz ma do swojej dyspozycji ponad 200 modeli czołgów z Niemiec, Francji, Związku Radzieckiego, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych oraz Chin, a także samobieżnych dział polowych i niszczycieli czołgów. Wszystkie pojazdy dostępne w grze stanowią wierne odwzorowanie charakterystyki bojowej i wyposażenia maszyn będących prawdziwym uzbrojeniem prawdziwych armii.
World of Tanks jest atrakcyjnym połączeniem kilku typów gier: akcji, strategii, RPG i symulatora. Atutem gry jest realistyczna trójwymiarowa grafika i spektakularne efekty dźwiękowe, które błyskawicznie przenoszą gracza w sam środek prawdziwego pola bitwy. Pojazdy dostępne w grze są podzielone na pięć klas: samobieżne działa polowe, niszczyciele czołgów oraz lekkie, średnie i ciężkie czołgi (tanki). Wszystkie pojazdy mogą osiągnąć maksymalnie 10 stopień zaawansowania (tak zwany tier). Droga do posiadania najsilniejszych tanków jest długa i żmudna. Zagraj w World of Tanks już teraz!

  • RSS
  • Facebook