FAQ - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

PGdzie mogę zgłosić nadużycie lub niekulturalną wypowiedź w komentarzu?
O

Staramy się aby treści publikowane przez użytkowników serwisu GRAWSIECI.PL nie zawierały nadużyć słownych kierowanych do jakiejkolwiek osoby. Treści te są moderowane, lecz istnieje prawdopodobieństwo, że taki komentarz umknie administratorowi. Takie sytuacje najlepiej zgłosić poprzez formularz kontaktowy opisując dokładnie zaistniałą sytuację. Administrator rozważy moderację takiego wpisu.

PW jaki sposób mogę skontaktować się z redakcją GRAWSIECI.PL?
O

Najprościej poprzez formularz kontaktowy. Pamiętaj aby opisać sprawę najdokładniej jak to możliwe. Formularz kontaktowy znajduje się tutaj.

PCzy GRAWSIECI.PL posiada swoje gry MMO?
O

Grawsieci.pl to internetowy katalog gier MMO. Znajdują się tutaj linki do stron z grami. Dodatkowo możesz przebierać w recenzjach, trailerach, aktualnościach – to wszystko za darmo.

PW jaki sposób mogę znaleść w portalu moją ulubioną grę?
O

Jest kilka opcji. Poniżej wyjaśnienie:

  • Menu górne. Wystarczy najechać kursorem myszy na przycisk „GRY” umieszczony w górnym prawym rogu strony. Następnie rozwinie się podmenu, z którego możesz wybrać odpowiednią kategorię gry. Każda kategoria to osobny spis gier. Możesz także wyświetlić wszystkie dostępne gry klikając bezpośrednio w „GRY”.
  • Szybkie menu górne kategorii. Pod logiem GRAWSIECI.PL znajduje się menu kategorii. Kategorie zawarte w tym menu wyświetlają gry w formie blogowej tzn wielkie obrazy gier z krótkim przypisem. Wystarczy kliknąć w daną grę bądź jej grafikę aby przejść do podstrony gry. Każda kategoria posiada swoje podkategorie: Nowości oraz Polecane. Wyświetlają one różne gry w zależności od wyboru.
  • Wyszukiwarka. W górnej części strony znajduje się wyszukiwarka dzięki której możesz szybko znaleźć interesującą Cię grę, recenzję, trailer lub aktualności. Przy większej ilości gier wyników wyszukiwania może być sporo.
PCzy GRAWSIECI.PL pobiera opłaty za korzystanie z zasobów serwisu?
O

NIE. Korzystanie z serwis GRAWSIECI.PL jest całkowicie darmowe i nigdy nie będzie wiązało się z opłatami za dostęp do umieszczanych treści. Serwis utrzymywany jest ze środków spływających od reklamodawców.
Warto pamiętać, że GRAWSIECI.PL nie jest właścicielem umieszczanych gier w spisie.

PCzy mogę grać w gry MMO na telefonie komórkowym?
O

Niektórzy producenci gier MMORPG pozwalają grać w swoje gry przez telefon komórkowy. Tutaj mam na myśli gry działające przez przeglądarkę internetową. Ważne jest aby urządzenie mobilne (telefon, tablet) wspierało technologię flash w przeglądarce internetowej. Niestety nie możemy zagwarantować, że dana gra będzie funkcjonować poprawnie. Nie mamy na to wpływu.

PZnaleziono problem w funkcjonowaniu strony. W jaki sposób nas o tym powiadomić?
O

Jeśli zauważyłeś(aś) jakikolwiek błąd w funkcjonowaniu serwisu GRAWSIECI.PL prosimy o kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy. Pamiętaj aby w treści wiadomości umieścić adres strony, gdzie zaobserwowano problem. Za wszystkie informacje dziękujemy.

  • RSS
  • Facebook