War Thunder – II wojna światowa w powietrzuWar Thunder to wojenna gra online symulująca podniebne bitwy z czasów wojny. Niebywały kąsek dla wszystkich fanów sieciowych potyczek oraz miłośników lotnictwa, pojazdów pancernych i flot wojennych z okresu drugiej wojny światowej.

belka graj za darmo War Thunder   II wojna światowa w powietrzu

Gra: Might & Magic: Duel of Champions
   
Wydawca: Ubisoft
  
Kategoria: RPG, Fantasy
 

War Thunder to produkcja rosyjskiego studia Gaijin, które w swoim dorobku posiada tytuły takie jak: Wings of Prey, Birds of Steel oraz Apache: Air Assault. Swoich fanów zachwyca między innymi rewelacyjną grafiką, dobrze odwzorowanym trybem sterowania oraz niebywałą grywalnością.

Grając w War Thunder masz możliwość wzięcia udziału w większości ważnych podniebnych starć z okresu II wojny światowej. Dzięki pomysłowości twórców znajdziemy w niej bitwy zarówno dla graczy preferujących potyczki jednoosobowe jak i dla tych, którzy wykorzystują w całości potencjał giry online – dowodzą potężną flotą składającą się z wielu maszyn latających kierowanych przez innych graczy.

Z czym przyjdzie się nam zmierzyć w War Thunder?
Do dyspozycji graczy jest kilkaset maszyn latających różnych narodowości: Niemcy, Związek Radziecki, Japonia, Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania. Każda maszyna dostępna w grze posiada swoją charakterystykę i osiągi zgodne z rzeczywistymi, a wykonana jest z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Warto również wspomnieć, że bitwy nie są rozgrywane tylko w powietrzu. W potyczkach biorą udział także pojazdy naziemne takie jak czołgi, opancerzone transportery, artyleria oraz statki i wodne transportery.

Producent zadbał też o zróżnicowanie samolotów i ich modernizację. Dzięki temu gra nie jest monotonna i daje jeszcze więcej możliwości. W grze dostępne są modyfikację sprzętu, oferuje możliwość zakupu uzbrojenia, pancerza czy też osprzętu wspomagającego prowadzenie samolotu w powietrzu. Gracz ma więc pełną kontrolę nad swoją latającą flotą.

banner war thunder War Thunder   II wojna światowa w powietrzu

W War Thunder przyjdzie nam się zmierzyć w wielkich podniebnych bitwach ze szwadronem samolotów sterowanych przez graczy z całego świata lecz nie tylko. Do dyspozycji mamy różnego rodzaju misję, w których napotkamy wrogie jednostki sterowane przez system gry.
Jak to zwykle bywa w podobnych produkcjach, gry posiadają rozbudowane systemy społecznościowe. W War Thunder producent dał nam do dyspozycji rozbudowane funkcje pozwalające prowadzić klany, zawierać różnego rodzaju sojusze i zawieszenia broni pomiędzy klanami, organizować specjalne bitwy z innymi grupami graczy z całego świata.

War Thunder to nie prosta strzelanka. To przede wszystkim rewelacyjna grafika oddająca każdy, nawet najmniejszy szczegół samolotu i innych pojazdów. Samolot nie jest jednym dużym klockiem. System zniszczeń zbudowany jest w taki sposób, że nawet trafienie najmniejszym pociskiem w jakąkolwiek część maszyny będzie miało swoje skutki. System ten jest skonstruowany w ten sposób, że bierze pod uwagę nie tylko kaliber pocisków, ale również pokonany przez nie dystans, kąt uderzenia oraz wiele innych danych i współczynników.Maszyny podzielone są na strefy, które odpowiadają prawdziwym urządzeniom, między innymi silnik, poszycie, kabina, działka, skrzydła (lewe i prawe) ogon i inne.
Wszystkie mapy dostępne w War Thunder stworzono na podstawie autentycznych zdjęć satelitarnych zmodyfikowanych o dane z map pochodzących z okresu II wojny światowej.

Jesteś gotowy na wielogodzinne potyczki w przestworzach? Zarejestruj się i graj za darmo!

belka graj za darmo War Thunder   II wojna światowa w powietrzu

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook