The Settlers Online – rozwijaj, atakuj, pal wioski.Jak stworzyć niesamowity hit w kategorii gier na przeglądarkę? Odpowiedź jest banalnie prosta, przenieść kultową grę, która zapierała dech w piersiach wszystkich graczy korzystających z pecetów. Taką produkcją jest właśnie seria The Settlers, której nazwa na przeglądarce to The Settlers Online.

belka graj za darmo The Settlers Online   rozwijaj, atakuj, pal wioski.

Gra: The Settlers Online
   
Wydawca: Ubisoft
  
Kategoria: Strategie
 

 

Gra The Settlers Online odniosła niezwykle wielki sukces na całym świecie, jest nadal w wersji beta, a zarejestrowanych graczy jest już ponad półtora miliona! Obecnie każdy z internautów może się zarejestrować w grze, zamknięte beta testy to już przeszłość.

Samouczek na początek to standard.

Na samym początku na pewno zostaniemy zaskoczeni dość ciekawą i miłą grafiką, w końcu gra powstaje pod szyldem Ubisoftu, a to nie byle jaki gracz na rynku. Po założeniu konta (podaniu emaila, hasła, nicku w grze oraz nicku do usługi UPlay) spotkamy się z dość prostym i pożytecznym samouczkiem.

Samouczek wprowadzi nas w podstawy gry, nauczy jak budować konkretne chaty rzemieślników oraz „oprowadzi” po naprawdę przyjemnym i łatwym w obsłudze interfejsie gry.

Budynki i inne atrakcje w grze.

Gra nadal jest w fazie budowy więc pamiętajmy, że nie wszystkie opcje będą dostępne. Podział budynków jest prosty, możemy budować konstrukcje podstawowe, średnie, zaawansowane jak również mistrzowskie. Wszystko zależy od naszego poziomu umiejętności oraz posiadanych surowców. Co ciekawe i o czym na pewno trzeba powiedzieć, to to, że w grze jest naprawdę mnóstwo budynków! Blisko 50 budowli, które możemy wznieść na naszym terenie miasta. Starzy, dobrzy Settlersi wkroczyli w świat online i cieszą teraz nie tylko standardową rozgrywką w singleplayer lecz również w multiplayer.

Bardzo pomocnym elementem na pewno będzie czat, dostępny po lewej stronie ekranu. Możemy tam porozmawiać z innymi graczami lub po prostu zwrócić się o pomoc w konkretnej sprawie dotyczącej gry The Settlers Online.

Podsumowując.

Na pewno głównym plusem gry jest to, że jest po prostu darmowa, oczywiście istnieje swego rodzaju waluta premium, jednak nie trudno jest ją zdobyć wykonując zwykłe czynności w grze, bez płacenia prawdziwymi pieniędzmi. Gra posiada świetną grafikę, mnóstwo graczy, a pod względem możliwości ekonomicznych jest naprawdę mocno rozbudowana.

Gra The Settlers Online posiada niezwykle wielki potencjał, w końcu to niemalże legenda gier strategicznych dostępna niegdyś tylko w rozgrywce dla pojedynczego gracza. Przeniesienie tego tytułu w świat przeglądarek niewątpliwie było dobrym posunięciem ze strony Ubisoftu. Pozostaje nam się zalogować oraz czekać na kolejne aktualizacje, coraz to nowsze opcje, nowe zadania i wiele przygód.

belka graj za darmo The Settlers Online   rozwijaj, atakuj, pal wioski.

ada82e5c The Settlers Online   rozwijaj, atakuj, pal wioski.

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook