Taern rozdaje darmowe konta premiumTak, twórcy Taern webowej całkiem dobrej gierki zdecydowali się na promocję. Rozdają oni darmowe konta premium o ważności miesiąca.

Promocja dotyczy tylko nowych kont, które zostaną zarejestrowane z podaniem kodu promocyjnego w odpowiednim miejscu. Dla tych co już mają konta w grze niestety nie przygotowano promocji. Grałeś kiedyś w Taern? Zachęcamy do ponownej rejestracji z bonusem – miesiącem konta premium za darmo.

Co należy zrobić aby otrzymać konto premium za darmo na okres jednego miesiąca? Poniżej kilka prostych kroków:

1. Zarejestruj się w grze.2. Podczas rejestracji wpisz jeden z dwóch kodów: sEg3G2Hy lub jue2k998

To wszystko. Przypominamy, promocja tylko dla nowych graczy.

Czym tak na prawdę jest Taern? Jak na grę via www jest mega wciągająca i cechuje się sporą grywalnością. Niedawno zmieniono grafikę w grze ustawiając wszędzie gdzie to możliwe wysoką rozdzielczość. To spora zmiana w porównaniu do wcześniejszych wersji, a przynajmniej tej, którą sam pamiętam.
Rejestrując się w Taern stajesz się uciekinierem z  rządzą zemsty za spalenie królestwa, w którym się wychowywałeś. Szukając zemsty podróżujesz po świecie zawierając nowe znajomości, wiele przyjaźni i poznasz swoich wrogów. Po śmierci króla Kendall świat Taern zamienia się w istny chaos. Dasz radę to naprawić? Zagraj za darmo. Polecam klase maga.

Taern gameplay

Taern galeria

50cb7f41 Taern rozdaje darmowe konta premium
Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook