Taern rozdaje darmowe konta premiumTak, twórcy Taern webowej całkiem dobrej gierki zdecydowali się na promocję. Rozdają oni darmowe konta premium o ważności miesiąca.

Promocja dotyczy tylko nowych kont, które zostaną zarejestrowane z podaniem kodu promocyjnego w odpowiednim miejscu. Dla tych co już mają konta w grze niestety nie przygotowano promocji. Grałeś kiedyś w Taern? Zachęcamy do ponownej rejestracji z bonusem – miesiącem konta premium za darmo.

Co należy zrobić aby otrzymać konto premium za darmo na okres jednego miesiąca? Poniżej kilka prostych kroków:

1. Zarejestruj się w grze.2. Podczas rejestracji wpisz jeden z dwóch kodów: sEg3G2Hy lub jue2k998

To wszystko. Przypominamy, promocja tylko dla nowych graczy.

Czym tak na prawdę jest Taern? Jak na grę via www jest mega wciągająca i cechuje się sporą grywalnością. Niedawno zmieniono grafikę w grze ustawiając wszędzie gdzie to możliwe wysoką rozdzielczość. To spora zmiana w porównaniu do wcześniejszych wersji, a przynajmniej tej, którą sam pamiętam.
Rejestrując się w Taern stajesz się uciekinierem z  rządzą zemsty za spalenie królestwa, w którym się wychowywałeś. Szukając zemsty podróżujesz po świecie zawierając nowe znajomości, wiele przyjaźni i poznasz swoich wrogów. Po śmierci króla Kendall świat Taern zamienia się w istny chaos. Dasz radę to naprawić? Zagraj za darmo. Polecam klase maga.

Taern gameplay

Taern galeria

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook