Stronghold Kingdoms – dołącz do setki tysięcy graczy!Stronghold Kingdoms to strategia RTS rozgrywana całkowicie w przeglądarce internetowej. Jako władca swojego średniowiecznego królestwa rozpoczynasz grę od zadania zbudowania niezwyciężonej twierdzy której będziesz bronił przed wrogimi jednostkami. W grze dostępnych jest wiele opcji, które mogą zostać rozegrane według Twojej strategi m.in. handel, gospodarka, wojsko i trakty dyplomatyczne i inne.

belka graj za darmo Stronghold Kingdoms   dołącz do setki tysięcy graczy!

Gra: Stronghold Kingdoms
   
Wydawca: Firefly
  
Kategoria: Strategie
 

Stronghold Kingdoms to gra przeglądarkowa MMO, która podczas rozgrywki wiele razy przypomni Ci produkcje typu Twierdza. Gra przeniesie Cię do świata żyjącego w czasach średniowiecza, rozgrywka toczy się na ziemiach Europy. Grę w 100% obsługuje się z poziomu przeglądarki. Producent Firefly postawił na grę darmową oraz – jak zdążyliśmy się już przyzwyczaić – z dodatkowymi płatnościami dzięki którym zyskamy przewagę nad innymi graczami.

stronghold Stronghold Kingdoms   dołącz do setki tysięcy graczy!

Wcielając się we władce swojego kawałka ziemi i lekkiej, średniowiecznej twierdzy będziesz odpowiedzialny za rozwój swojego królestwa. Wiele będzie zależeć od Twojej strategii, czy chcesz zostać tyranem podbijając ziemie sąsiadów, czy może politycznym wieszczem rozsiewającym propagandowe wieści celem ziszczenia uknutego planu, czy może skupisz się na szerokiej gospodarce pogłębiając aspekty ekonomiczne żyjąc w pokoju z sąsiadami. Tworząc swoje królestwo możesz skupić się na różnych dziedzinach takich jak dyplomacja, handel, produkcji, rolnictwie, techniki szpiegowskie lub sztuce batalii z wrogami.
Oprócz swojej twierdzy najważniejsze w grze są surowce dzięki którym możesz rozwijać swoje imperium. Istnieje kilka dróg pozyskania surowców: produkcja, handel, grabież. Którą ścieżkę obierzesz?

W Stronghold Kingdoms mamy możliwość przyłączyć się do potężnego, europejskiego państwa, które według panujących w nim zasad i praw może nam dostarczyć różnorakie dobra i traktaty. Dzięki obszernemu systemowi dyplomacji i traktów bez większych problemów mamy możliwość dołączyć do przeróżnych ugrupowań politycznych, toczyć rozmowy, zawierać nowe sojuszy lub zrywać niepotrzebne dłużej traktaty pokojowe. Twoja w tym głowa aby dobrze to rozegrać, każda decyzja niesie za sobą konsekwencje, więc uważaj i obierz dobrą strategię długoterminową. Takie posunięcie pozwoli Ci czerpać sporo dóbr z podjętych dyplomacji jak i umocnić swoją pozycję w hierarchii.

village Stronghold Kingdoms   dołącz do setki tysięcy graczy!

Wspomniana wyżej pozycja zależy w dużej mierze od punktów honoru przypisanych do naszej postaci. Możemy je zyskiwać lub tracić, w zależności od podejmowanych wyzwań i decyzji z nimi związanymi. Zyskujemy je dzięki dbaniu o życie podwładnych w swoim królestwie, odnosząc zwycięstwa w bitwach i wojnach oraz urządzając różnorakie imprezy wewnątrz swojego imperium.
Gdy już zdobędziemy sporą ilość honoru przeznaczymy go na powiększenie swojej rangii, których w grze jest dostępnych ponad dwadzieścia. Kolokwialnie: od wojskowego nieudacznika aż do wychwalanego w pieśniach króla.
Każdy awans rangi dodaje nam dostęp do nowych możliwości rozwoju królestwa. Kolejnym ważnym wskaźnikiem w grze Stronghold Kingdoms jest popularność. Im jest ona wyższa, tym częściej ludzie postanawiają się osiedlać na Twoich ziemiach.

Wisienką na torcie okazały się być bonusowe karty. Dodają nam one różnorakie pozytywne efekty podzielone na wiele kategorii np. bonus w produkcji, wzmocnienie militarne i zwiadowcze lub pozwalają zwiększyć posiadane surowce. Niektóre z kart otrzymasz za darmo, za inne producent kazał sobie zapłacić wirtualną walutą – koronami.

Zagraj w Stronghold Kingdoms całkowicie bezpłatnie.

belka graj za darmo Stronghold Kingdoms   dołącz do setki tysięcy graczy!

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook