Royal QuestRoyal Quest to gra MMORPG osadzona w świecie fantasy nazywanym przez tutejszych Aura. Potęguje w nim wybuchowy mix magii, alchemii oraz technologii. Wrodzy, Czarni Alchemicy obawiają się tylko jednego – nadejścia pomsty i nieustannej zagłady. Stań do walki!

belka graj za darmo Royal Quest

Gra: Royal Quest
   
Wydawca: Cenega
  
Kategoria: Gry 3D, RPG, Fantasy
 

Jak wspomniałem wyżej, akcja gry Royal Quest rozgrywa się w fantastycznym świecie nazwanym przez twórców Aura. Malownicze obrazy spokojnej krainy pokryły czarne chmury złowrogiej, magicznej alchemii. Czarni Alchemicy walczą z mieszkańcami Aury o kontrolę nad cennymi minerałami. Na pomoc władcy Rolanda pojawiają się z odległych zakątków świata gracze, którzy mają stawić czoła złowrogim Czarnym Alchemikom. Nie będzie to łatwe gdyż potężny alchemik jest w stanie unicestwić wszystko w zasięgu jego wroga, dąży do uzyskania bezcennego Elenium. Gdy go zdobędzie posiądzie potężną moc.

royal quest male1 Royal QuestGracz pojawia się w momencie gdy Roland nie może poradzić sobie z siłą przeciwników i szuka mężnych śmiałków, którzy pomogą mu stawić czoła potężnemu alchemikowi. W zamian władca Aury obiecał obsypać graczy złotem, dobrobytem, użyczyć swoje zamki i ofiarować dozgonną wdzięczność.

W grze będziesz miał za zadanie stawić czoła w walce z setkami bestii, będziesz miał możliwość uczestniczyć w różnych eventach oraz raidach. Niemniej jednak skupisz się głównie na wypełnianiu misji i zadań zleconych przez osoby napotkane na swojej drodze.
Jak to przeważnie bywa w grach MMORPG podstawą będzie rozwój różnorakich umiejętności swojej postaci.

Jako gracz Royal Quest do wyboru będziesz miał cztery klasy postaci: Mag, Łucznik, Złodziej i Szermierz. Każda z wcześniej wymienionych dziali się z czasem na dwie specjalizacje, które dadzą Twojemu bohaterowi dodatkowe cechy i atrybuty.
Przed Tobą rozbudowany system rozwoju postaci oraz rzemiosła, ponad 100 fantastycznych lokalizacji oraz niezliczoną ilość misji i osiągnięć do zdobycia.

Jednym z najciekawszych części rozgrywki w Royal Quest jest możliwość podbijania i zasiedlania fortec zamkowych. Mowa zarówno o małych, w których zamieszkasz zaledwie z kilkoma towarzyszami broni jak i tych ogromnych mieszczących całe armie potężnych gildii które dodatkowo mają funkcję kopalni złota. Zdobyte twierdze można rozbudować również o ogród, która jest źródłem cennych surowców gromadzonych w krainie Aura.

Punkty doświadczenia można uzyskać tutaj niemal na każdym kroku, poczynając od zwycięstw w bitwach z przeciwnikami (PVP) jak i bestiami sterowanymi przez system gry. W ciałach pokonanych wrogów nierzadko możesz zdobyć elementy wyposażenia lub unikalne przedmioty.

Rozgrywka militarna w Royal Quest wymaga od gracza sporego skupienia nad strategią w walce. Ekwipunek powiązany jest z żywiołami mającymi niekiedy wyższość nad innymi ich składnikami. Dla przykładu zlodowaciałe bestie można szybko i niemal bezproblemowo pokonać orężem zaklętym ogniem, lecz istoty ogniste na ten rodzaj broni są odporne.

Warto wspomnieć również o rozbudowanym systemie walki pomiędzy graczami z całego świata – PVP oraz PvPvE – gdzie poza przejmowaniem zamków i fortec jest możliwość uczestniczenia w różnorakich turniejach na specjalnie do tego przygotowanych mapach.Podsumowując zdecydowanie polecam Royal Quest. Jeśli nie pociąga Cię klimat RPG oraz MMO to zachęcam chociaż do rejestracji aby zobaczyć nietuzinkową produkcję od wewnątrz.

Zagraj już teraz całkowicie za darmo!

belka graj za darmo Royal Quest

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook