Ghost Recon Phantoms – Przedstawienie zmian10 kwietnia zakończyła się oficjalna, otwarta wersja beta gry Ghost Recon Online. Od tego momentu gra dostępna jest dla wszystkich graczy za darmo lecz pod nową nazwą: Ghost Recon Phantoms.

belka graj za darmo Ghost Recon Phantoms   Przedstawienie zmian

Gra: Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms
   
Wydawca: Ubisoft
  
Kategoria: 3D, Akcja
 

O tej grze już pisaliśmy tutaj ale przypomnimy po krótko czym jest Ghost Recon Phantoms (wcześniej Ghost Recon Online).
Ghost Recon Phantoms to gra z generacji strzelanek wieloosobowych, w które zagrać możemy na komputerze PC.
Fabuła gry mieści się w przyszłości, w świecie zniszczonym przez zrabowane, najnowsze technologie bojowe.  Członkowie Ghost Recon walczą w obronie porządku i pokoju na całym świecie. Tym światem zawładnęły pieniądze, a wartości uznawane wcześniej za najwyższe zeszły na drugi plan. Korporacja ATHENA zaczęła sprzedawać broń i technologie buntownikom. Wcielając się w żołnierza systemu stawisz czoło zbuntowanym wojownikom zwanymi Widmami. Jesteś gotowy na walkę?

Jako elitarny żołnierz Duchów dostaniesz dostęp do najnowszych broni i technologii bojowych, dzięki którym możesz stać się niezwyciężonym na polu bitwy. Należy pamiętać, że Ghost Recon Phantoms to gra zespołowa. Tylko w zespole możesz odnieść sukces. Jednostka tutaj nie jest najważniejsza, choć też wszystko zależy od umiejętności gracza.

Do wyboru masz trzy klasy postaci: Assault, Support oraz Recon. Każda z nich ma osobny zestaw umiejętności, dobrane do indywidualnej taktyki klasy. Każda z klas ma dostepne dwa specjalne urządzenia, dzięki którym możesz wspierać taktycznie swoją drużynę w walkach z buntownikami.

Klasa Assault:

assault Ghost Recon Phantoms   Przedstawienie zmian

Urządzenia:
– BLITZ: tarcza bojowa dająca ochronę z jednoczesną możliwością powalania przeciwników.
– ADS: urządzenie emitujące mikrofale zadające obrażenia rozłożone w czasie, mikrofale nie pozwalają przeciwnikom używać broni.

Broń:
– Karabin szturmowy: świetnie sprawdza się na krótkim i średnim dystansie oraz do przebijania się przez fortyfikacje przeciwnika.
– Strzelba: niezastąpiona w starciach na krótkim dystansie.

Klasa Support:

support Ghost Recon Phantoms   Przedstawienie zmian

Urządzenia:
– BLACKOUT: dezorientuje przeciwnika oraz pochłania energię z urządzeń specjalnych wrogich jednostek
– APS Active Protection System: system odchylania toru pocisków dający ochronę użytkownikowi oraz zespołu znajdującego się w pobliżu

Broń:– Lekki karabin maszynowy: średnio sprawdza się na krótkim dystansie lecz rewelacyjnie na średnim. Pozwala na prowadzenie ciągłego ognia utrzymując się na pozycji.
– Strzelba: niezastąpiona w starciach na krótkim dystansie.

Klasa Recon:

recon Ghost Recon Phantoms   Przedstawienie zmian

Urządzenia:
– SCAN: system wykrywania przeciwników na polu walki i możliwość ich oznaczania ich dla członków zespołu. Widoczność zapewniona nawet przez ściany.
– CLOAK: system aktywnego kamuflażu pozwala wtopić się w środowisko nie będąc zauważalny dla wrogów.

Broń:
– Karabin sjanperski: spore obrażenia i wysoka celność. Wymaga sporo czasu na ustawienie i wycelowanie do celu. Przeznaczony dla cierpliwych graczy czyhających w kryjówce na swoje cele
– Pistolet maszynowy: broń do natychmiastowej reakcji, z małymi obrażeniami i średnią celnością. Sprawdza się w walce na krótki dystans.

Wraz z awansem swojej postaci gracz ma możliwość odblokowania nowych broni, sprzętu i umiejętności w zależności od wyboru klasy bojowej.
W grze dostępny jest zaawansowany system osłon, który pozwoli Ci przetrwać w najgorszej sytuacji, czy to pod ostrzałem, czy na tyłach lub w supporcie.

Tryb gry zespołowej pozwala na potyczki w 16 osobowych teamach. W tej opcji gra dostarcza łatwe narzędzie: system grup szturmowych, oddziałów i pododdziałów. Swoje szanse i możliwości rozgrywki zwiększysz po dołączeniu lub utworzeniu swojego klanu i zapraszając do niego swoich znajomych. Dzięki temu możecie wspólnie tworzyć zaawansowane rozgrywki, znając się wzajemnie będziecie wiedzieć komu można zaufać, w której grupie umieścić członków i jaką taktykę opracować na następne bitwy.

Grę podsumowuje system statystyk i rankingów, który pokaże Ci jak dobry jesteś ty i twoja drużyna. Jeśli będziesz bardzo dobry, to nie będziesz miał problemów aby przetrwać w szerokich rozgrywkach – międzynarodowych turniejach.

Oficjalny trailer PL Ghost Recon Phantoms:

Gameplay Ghost Recon Phantoms:

belka graj za darmo Ghost Recon Phantoms   Przedstawienie zmian

Darmowa rejestracja tutaj.

Porównanie lokacji w becie i Phantoms:

Galeria:

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook