Panzar: Forged by ChaosPanzar: Forged by Chaos – bitewna gra fantasy osadzona w mrocznym i oschłym świecie. Tutaj od wieków elfy, ludzie, krasnoludy i orki prowadzą między sobą walkę na krwawych polach bitwy. Ty jako odważny wojownik wybranej przez siebie rasy masz szansę zakończyć te potyczki raz na zawsze! Jesteś gotowy?

belka graj za darmo Panzar: Forged by Chaos

Gra: Panzar
   
Wydawca: Panzar Studio
  
Kategoria: Gry 3D, RPG, Fantasy
 

Panzar: Forged by Chaos to darmowa gra online, w której Twój bohater jest mężnym wojownikiem jednaj z zwaśnionych ras stworzonych przez producenta. Jednym z pierwszych decyzji jaki przyjdzie Ci podjąć jest wybór rasy, której będziesz przedstawicielem. Do wyboru są: elfy, krasnoludy, orki i oczywiście ludzie.
Każda z ras oferuje do wyboru dwie profesje, między innymi wściekły berserker orków, kanonier krasnoludów lub jako człowiek – wojownik.

advert panzar Panzar: Forged by Chaos

Gra Panzar działa na podstawie silnika CryEngine3. Nie ma co owijać w bawełnę – w większości gra polega na walkach i pojedynkach drużynowych. Oferuje masę zróżnicowanych modeli map o różnej wielkości, co pozwoli na dobór mapy do wybranego typu rozgrywki.

Panzar: Forged by Chaos jest grą akcji free-to-play, w której wcielasz się w wojownika jednej z frakcji zamieszkujączych świat wykreaowany przez Panzar Studio. Na samym początku gry musisz oczywiście zdecydować się po czyjej stronie chcesz walczyć.
Myślisz, że trudno będzie się odnaleźć na polu bitwy? Nic bardziej mylnego! Jako Ork będziesz jednym z pierwszych w linii ataku, miażdżył i niszczył wszystko. Jeśli zdecydujesz się na profesję magiczną elfów, wybierzesz z pewnością ustronne miejsce i wspierał swoich kompanów z dystansu siejąc zgrozę ogniem i magią.

Panzar oferuje odmienne tryby rozgrywek. W przypadku Domination jak nie trudno się domyslić masz za zadanie podbić stanowisko i chronić je przed odebraniem przez wroga.
W trybie Meteor za zadanie jest zdobyć pewien artefakt lub obiekt i wraz z drużyną (lub w pojedynkę) dostarczyć go do wrogiej bazy.
Każdy z trybów oferuje zróżnicowane mapy, zarówno pod względem wielkości jak i charakterystyki odpowiadającej danemu trybowi.
Pamiętaj, gra Panzar z założenia jest grą zespołową. To właśnie Ty i reszta drużyny musicie udowodnić w świecie Panzar, że jesteście najlepsi i potraficie dominować. Zgranie, honor, zawziętość i potęga – to cechy najlepszego wojownika – przywódcy.

Graj w Panzar za darmo!

belka graj za darmo Panzar: Forged by Chaos

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook