Lord Of The Rings OnlineW grze Lord Of The Rings Online wcielimy się w bohatera dobrze nam znanej powieści Tolkiena. Przyjdzie nam stawić czoła złowrogim sprzymierzeńcom Saurona. Dasz radę?

belka graj za darmo Lord Of The Rings Online

Gra:Lord Of The Rings Online
   
Wydawca: Codemasters Software
  
Kategoria: Gry 3D, RPG, Fantasy
 

W grze Lord Of The Rings Online wcielimy się w bohatera dobrze nam znanej powieści Tolkiena. Przyjdzie nam stawić czoła złowrogim sprzymierzeńcom Saurona. Dasz radę?

Zaczynając przygodę w Lord Of The Rings Online staniesz przed wyborem rasy, z którą chcesz być związany przez całą grę. Do wyboru masz więc: Człowiek, Hobbit, Elf oraz Karzeł. Wydawca nie dał nam możliwości po której stronie chcesz stanąć gdyż narzucona z góry jest walka ze złem. Po wybraniu jednej z wyżej wymienionych ras zostaniesz poproszony o wybór odpowiedniej dla swojego stylu gry klas:  Strażnik, Mistrz Broni, Kapitan, Myśliwy, Bard oraz Łajdak. Warto zwrócić uwagę na to, że każda z tych klas ma swoje mocne i słabe strony. Wybór należy do Ciebie!
Teraz możesz wejść do świata pełnego Elfów, Karłów, Wojowników i potężnych władców

Gra The Lord of the Rings Online to odwzorowanie trylogii J.R.R. Tolkiena lecz nie do końca. Producent tworząc grę dodał od siebie wiele udogodnień i zmian fabuły aby gra nie była tożsama z przebiegiem powieści. Jedno jest pewne – Śródziemie nadal pełne jest potężnych potworów czyhających tylko na Twoje potknięcie w grze. Hordy Orków czy Uruk-hajów to wymagający przeciwnicy, którym niejednokrotnie stawisz czoła lub opowiesz się po ich stronie na okres bitwy.
Producent nie przewidział możliwości walki z innymi graczami, za co od razu wystawiam Lord Of The Rings Online sporego minusa.

Nie szukaj tutaj identycznych przygód jakie grupa przyjaciół przeżywała podczas swojej wyprawy z pierścieniem. Z drugiej strony jednak w grze dzieje się tyle, że nie zdarzysz zatęsknić za sławnymi historiami spod pióra Tolkiena.
W grze sporo jest postaci napotkanych podczas wędrówki. Będziesz musiał dla nich wyświadczyć przysługę lub wykonać premiowane zadanie, które z kolei pomogą udoskonalić zdolności Twojej postaci.
Dzięki zastosowaniu w pełni trójwymiarowej grafiki, w świecie Lord Of The Rings Online występuje wiele szczegółów, które naprawdę potrafią zaskoczyć swoim pięknem.

Tak więc, stwórz swojego bohatera, wybierz klasę postaci i ruszaj w świat Śródmieścia. Uważaj jednak na potężnych Orków i innych wrogie rasy i wyrusz w stronę Góry Przeznaczenia. Zagraj w Lord Of The Rings Online totalnie za darmo!

belka graj za darmo Lord Of The Rings Online

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook