Lord Of The Rings OnlineW grze Lord Of The Rings Online wcielimy się w bohatera dobrze nam znanej powieści Tolkiena. Przyjdzie nam stawić czoła złowrogim sprzymierzeńcom Saurona. Dasz radę?

belka graj za darmo Lord Of The Rings Online

Gra:Lord Of The Rings Online
   
Wydawca: Codemasters Software
  
Kategoria: Gry 3D, RPG, Fantasy
 

W grze Lord Of The Rings Online wcielimy się w bohatera dobrze nam znanej powieści Tolkiena. Przyjdzie nam stawić czoła złowrogim sprzymierzeńcom Saurona. Dasz radę?

Zaczynając przygodę w Lord Of The Rings Online staniesz przed wyborem rasy, z którą chcesz być związany przez całą grę. Do wyboru masz więc: Człowiek, Hobbit, Elf oraz Karzeł. Wydawca nie dał nam możliwości po której stronie chcesz stanąć gdyż narzucona z góry jest walka ze złem. Po wybraniu jednej z wyżej wymienionych ras zostaniesz poproszony o wybór odpowiedniej dla swojego stylu gry klas:  Strażnik, Mistrz Broni, Kapitan, Myśliwy, Bard oraz Łajdak. Warto zwrócić uwagę na to, że każda z tych klas ma swoje mocne i słabe strony. Wybór należy do Ciebie!
Teraz możesz wejść do świata pełnego Elfów, Karłów, Wojowników i potężnych władców

Gra The Lord of the Rings Online to odwzorowanie trylogii J.R.R. Tolkiena lecz nie do końca. Producent tworząc grę dodał od siebie wiele udogodnień i zmian fabuły aby gra nie była tożsama z przebiegiem powieści. Jedno jest pewne – Śródziemie nadal pełne jest potężnych potworów czyhających tylko na Twoje potknięcie w grze. Hordy Orków czy Uruk-hajów to wymagający przeciwnicy, którym niejednokrotnie stawisz czoła lub opowiesz się po ich stronie na okres bitwy.
Producent nie przewidział możliwości walki z innymi graczami, za co od razu wystawiam Lord Of The Rings Online sporego minusa.

Nie szukaj tutaj identycznych przygód jakie grupa przyjaciół przeżywała podczas swojej wyprawy z pierścieniem. Z drugiej strony jednak w grze dzieje się tyle, że nie zdarzysz zatęsknić za sławnymi historiami spod pióra Tolkiena.
W grze sporo jest postaci napotkanych podczas wędrówki. Będziesz musiał dla nich wyświadczyć przysługę lub wykonać premiowane zadanie, które z kolei pomogą udoskonalić zdolności Twojej postaci.
Dzięki zastosowaniu w pełni trójwymiarowej grafiki, w świecie Lord Of The Rings Online występuje wiele szczegółów, które naprawdę potrafią zaskoczyć swoim pięknem.

Tak więc, stwórz swojego bohatera, wybierz klasę postaci i ruszaj w świat Śródmieścia. Uważaj jednak na potężnych Orków i innych wrogie rasy i wyrusz w stronę Góry Przeznaczenia. Zagraj w Lord Of The Rings Online totalnie za darmo!

belka graj za darmo Lord Of The Rings Online

50cb7f41 Lord Of The Rings Online
Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook