League of AngelsLeague of Angels to kolejna darmowa pozycja, w której wcielimy się w bohatera należącego do jednej z zwaśnionych ze sobą stron: aniołów i demonów. Świat fantasy rewelacyjnie komponuje się z turową rozgrywką.

belka graj za darmo League of Angels

Gra: League of Angels
   
Wydawca: Ngames
  
Kategoria: RPG, Fantasy
 
Zobacz opis gry >>

W League of Angels nie brakuje fantastycznej grafiki i ogromnej grywalności. Pomimo oblatanego już świata aniołów i demonów gra prezentuje się całkiem nieźle. Nie potrzebujesz ściągać żadnych dodatkowych klientów aby zagrać w League of Angels.
Nasz bohater poza różnorakimi zdolnościami otrzymuje również do pomocy anioła, który będzie chronił przed ciosami i pomagał w grze naszej postaci.

Początkowa faza gry ukazuje nam świat fantasy w którym przyjdzie nam toczyć bitwy. Na początku należy stworzyć swojego bohatera, nadać jej charakterystykę, imię oraz wybrać odpowiednią klasę. Do wyboru jest Mag oraz Wojownik. Sama kreacja bohatera nie jest zbyt rozbudowana. Dopiero w późniejszym stadium będziemy mogli przeznaczyć zasoby na trening i zakupić odpowiednie wyposażenie odpowiednie dla poziomu naszego bohatera.
Jednym z ważniejszych elementów tworzenia i rozwijania naszej postaci to oddawanie czci Aniołowi przy naszym boku, bowiem od Anioła właśnie zależą błogosławieństwa, które wykorzystamy w późniejszym etapie gry.

Sam system walk w League of Angels jest turowy. Mamy do dyspozycji walki PvP czyli bitwy z innymi graczami z całego świata jak i PvE – bitwy z potworami sterowanymi przez system gry jak i PvP.
System gry daje nam możliwość walki w kilku opcjach: samodzielnie, w drużynie oraz w tzw. opcji Domination co znaczy nic innego jak specjalny event trwający kilka dni. W evencie tym bierze udział 8 najlepszych graczy, a ich dobór zostaje wykonany z automatu. Reszta graczy może zgłosić się do eventu samodzielnie.
Poziom trudności w reakcjach i walce nie jest na wysokim poziomie, lecz wraz z wyższymi poziomami naszego bohatera wzrasta ku górze.

Podsumowując, gra League of Angels z pewnością jest interesującą pozycją. Wciąga masę graczy swoją grywalnością dzięki systemem walk turowych, a co za tym idzie wymaga od gracza ustalenie strategii walki tak, aby zwyciężyć nad wrogiem.

Zagraj w League of Angels za darmo.

belka graj za darmo League of Angels

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

1 komentarz

  1. Bardzo podobna do Legends online. wręcz chyba skopiowali ale pytanie kto od kogo 🙂

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook