Knight Online – Niekończący się spór pomiędzy ludźmi a orkami.Odwieczna walka pomiędzy ludźmi próbującymi utrzymać swoją pozycję w świecie, a rasą walecznych, bezuczuciowych Orków próbujących zgładzić raz na zawsze rasę ludzką. Po której stronie się opowiesz?

belka graj za darmo Knight Online   Niekończący się spór pomiędzy ludźmi a orkami.

Gra: Knight Online
   
Wydawca: N2 Network
  
Kategoria: 3D, RPG, Fantasy
 

Przed rozpoczęciem walki  musisz wybrać stronę, po której staniesz. Ludzie czy Orki? Twój wirtualny charakter jest bliżej ludzkich uczuć dążących do stabilizacji i względnego spokoju w krainie, czy może destrukcyjnych, niezależnych od swoich działań, ślepo zapatrzonych, walecznych Orków?
Przy tworzeniu swojego bohatera w Knight Online masz do dyspozycji sporo klas postaci. Opowiadasz się za orkami jako przedstawiciel rasy Karus, potężnych i walecznych bestii lub stań do walki wraz z ludźmi rasy El Morad. Możesz wcielić się w Złoczyńcę, którego oręż to łuk i strzały, Wojownika walczącego przy użyciu broni białej. Czujesz magiczną moc? Możesz wybrać potężnego Magika trzęsącego każdą żywą istotą na świecie lub Kleryka, który z kolei potrafi ratować niejedno życie podczas zaciętych, krwawych walk. Wybierz dobrze, bowiem każda z tych klas posiada swoje unikalne właściwości, dzięki którym będziesz wygrywał swoje pojedynki. Graj już teraz w Knight Online. Rozstrzygnij odwieczny spór. Gra za darmo.

Gra Knight Online oferuje wiele godzin wciągającej walki na śmierć i życie. Aby odpocząć od działań wojennych dobrym pomysłem będzie zająć się pracą. Do dyspozycji masz różnego rodzaju płatne polowania na bestie i straszne potwory, ulepszanie swojego ekwipunku, czy też różnoraki handel. To dostarcza Ci świat Knight Online.

Chyba nie myślałeś, że wszystkiemu dasz radę sam? Zaproś do gry swoich znajomych aby razem, silniej uderzyć w wroga, stworzyć burzę mózgów przy obmyślaniu strategii wojskowej. Wraz z przyjaciółmi masz możliwość wykonywać specjalne zadania, które na co dzień sprawiają Ci spore kłopoty.

Dokonałeś wyboru? Jesteś gotów stanąć bark w bark z towarzyszami broni walcząc za swoje ojczyste ziemie? Czy może już po cichu obmyślasz w ślepo atak na rase ludzką w celu bezwzględnej pacyfikacji obszaru na którym występuje?Bądź gotów na starcie w grze Knight Online.

belka graj za darmo Knight Online   Niekończący się spór pomiędzy ludźmi a orkami.

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook