Ghost Recon Phantoms. Padłeś? Powstań!Każdy fan typowych gier FPS nie może nazywać się prawdziwym fanem jeśli nie zagrał ani razu w kultową już grę Ghost Recon. Co nie zmienia faktu, że osoby, które nie grały do tej pory w standardową wersję gry nie mogą zagrać w najnowsze dziecko Ubsioftu, czyli Ghost Recon Online, mówiąc prościej sieciową wersję starego wyjadacza z gatunku FPS.

belka graj za darmo Ghost Recon Phantoms. Padłeś? Powstań!

Gra: Tom Clancy’s Ghost Recon Phantoms
   
Wydawca: Ubisoft
  
Kategoria: 3D, Akcja
 

Wysoka grafika oraz dopracowanie gry łączy się jednocześnie ze sporymi wymaganiami co do naszego sprzętu. Wydawca gry zaleca posiadanie co najmniej dwurdzeniowego procesora o taktowaniu 2.5 gigaherca, co najmniej 2 gigabajty pamięci RAM, a także kartę graficzną z minimalną ilością pamięci 256 megabajtów. Gra na dysku zajmuje około 5 gigabajtów. Co ważne i co trzeba powiedzieć to to, że gra jest zupełnie darmowa.

Ghost Recon Phantoms – zmiany?

Seria Ghost Recon, która jest oparta na fabule T. Clancyego zawsze cechowała się sporą ilością taktycznych zagrywek całej drużyny, a nie jednego żołnierza jako jednostki. W grzej tej walczy każdy z osobna, jednak wygrywa się grupą. Ta seria zawsze zachwycała grafikę, a z biegiem czasu stawała się ona coraz to lepsza, nowoczesne prototypy broni i wyposażenia są wisienką na całym torcie serii.

Czy Ghost Recon Phantoms dorównuje tej niezwykłej serii i może być godnym jej następcą? Oczywiście standardowo zdania są podzielone. Nie mnie jednak w sieciowej wersji Ghost Recon poruszamy się jednym zawodnikiem ale możemy współpracować z innymi graczami z naszej frakcji wspólnie dążąc do przezwyciężenia przeciwnika. W grze nie zabraknie wielu emocji oraz wartkiej akcji, a dzięki trzem różnym klasom postaci rozgrywka nabiera rumieńców. Klasy do wyboru to Assault, Specialist oraz Recon. Każda z klas ma swoje plusy i minusy, a to którą wybierzemy zależy tylko od naszego stylu walki jaki prowadzimy.

Dość ciekawym rozwiązaniem w grze Ghost Recon Phantoms jest możliwość stałego doskonalenia stworzonej przez nas postaci, możliwość wyboru nowoczesnej broni pozwala stać się naprawdę poważnym przeciwnikiem na polu walki. Futurystyczne broni dostępne w zasięgu ręki, nowoczesne kamuflaże pozwalające stać się niewidzialnym dla przeciwnika, odpowiedni osprzęt strategiczny dzięki, któremu nawet podczas największego zagęszczenia akcji nie stracisz kontaktu ze swoimi ludźmi.

Wielu graczy chwali sobie szczególnie różnorodność map, a przede wszystkim pomyślne ich zaprojektowanie. Przyznać trzeba, że twórcy pod tym względem naprawdę się postarali.

Gra Ghost Recon Phantoms na pewno zaskoczyła nie jedną osobę, a jeśli ktoś jeszcze nie spróbował przyjemności płynącej z tej gry to powinien jak najszybciej to nadrobić. Nowoczesne bronie, doskonalenie swojej postaci, taktyczna współpraca z innymi graczami, perfekcyjna grafika oraz niezwykle zaprojektowane mapy, można by ciągle wymieniać plus tejże produkcji. Jedynym zauważalnym minusem gry są oczywiście mikropłatności, jednak nie ma co się dziwić, gra jest udostępniona dla każdego zupełnie za darmo.

belka graj za darmo Ghost Recon Phantoms. Padłeś? Powstań!

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook