Age of Wulin – poznaj mistyczne ChinyAge of Wulin przeniesie Cię do mistycznych Chin z okresu sławnej dynastii Ming. Czasy te słyną z wybudowania Pekinu, odbudowy Wielkiego Kanału, wypraw trybutarnych oraz tajemnych, potężnych sztuk walki Kung-Fu. Gotowy na tworzenie nowej historii?

belka graj za darmo Age of Wulin   poznaj mistyczne Chiny

Gra: Age of Wulin
   
Wydawca: gPotato
  
Kategoria: Gry 3D, RPG, Fantasy
 

Age of Wulin to dynamiczna, pełna akcji gra online z wykorzystaniem klienta gry. Wcielając się w swojego bohatera z czasem staniesz się mistrzem walk Fung-Fu przepasanym kodeksem Xia. Jego głównymi standami są honor, odwaga, wierność i prawość. Jeśli posiadasz wyżej wymienione cechy, masz szanse stać się mistycznym wojownikiem o potężnej mocy. Age of Wulin czeka na ciebie wojowniku!

age of wulin logo Age of Wulin   poznaj mistyczne Chiny

Jak wspomniałem wcześniej, rozgrywka w Age of Wulin toczy się w świecie fantasy, osadzonym w czasach panowania dynastii Ming. Kiedy wielcy chińscy cesarze budują Pekin, odbudowują Wielki Kanał, podbijają okoliczne obszary i opływają świat nasz bohater staje przed największymi wyzwaniami i tajemniczymi przygodami. Wraz z rozwojem postaci wzrastają Twoje umiejętności i tajemna moc. Dodatkowo oprócz rozwiniętej sztuki walk Kung-Fu czy Tai Chi możesz zdecydować o swoich umiejętnościach podocznych takich jak medycyna, akupunktura, akupresura czy medytacja. Oprócz mocnych rąk i potężnych nóg mamy do dyspozycji ogromny arsenał broni białej i unikalnego wyposarzenia.

Warto wspomnieć, że Age of Wulin posiada nieco odmienny od innych gier tego typu rozwój postaci. Poziomy doświadczenia odsunięte zostały na dalszy plan. Wszystko kręci się wokół umiejętności bohatera, od tego zależy jego potęga. Aby nie było dość monotonnie, to producent dodał nam kilka „wisieniek”. Oprócz potężnych sztuk walki możemy szlifować zdolności wzbijania się w powietrze czy też chodzenie po tafli wody.

Trailer Age of Wulin


W Age of Wulin napotkasz osiem frakcji zwaśnionych między sobą. Słyszałeś o zakonie mnichów Shaolin? Tutaj będziesz miał możliwość do nich dołączyć, lub do innej wybranej przez Ciebie frakcji. Dodatkowym atutem uczestnictwa w zakonie jest fakt, że każdy z nich posiada sztukę walk, którą przekazuje swoim uczniom. To nie koniec. Dostaniesz również możliwość wyuczenia się zawodu, którym zajmują się uczestnicy wybranego zakonu.

Poza powyższym będziesz miał również możliwość przebywać ze zwierzętami, czerpać od nich nauki i werbować je aby pomagały Ci w zadaniach i przygodach. Producent bowiem udostępnił graczom możliwość posiadania wierzchowców, które z pewnością będą pomocne podczas mistycznych podróży po świecie Age of Wulin.

Twórcy gry nie zapomnieli również o funkcjach społecznych i administracyjnych. Jeśli masz ochotę możesz objąć ważną funkcję w rządzie, na samej górze piramidy cesarza. Uważasz, że Twoja charyzma jest na tyle potężna, że będziesz w stanie kierować społeczeństwem, lub własną gildią? Spróbuj swoich sił podczas gdy przyjdzie czas na regenerację sił po przebytych walkach, gojenie ran i odzyskanie sił psychofizycznych. Przyłączając się do potężnej gildii lub tworząc i zarządzając swoją możesz zdobyć nowe tereny, podbijać wioski lub współtworzyć historię na nowo wznosząc nowe budowle do tej pory nie znane społeczeństwie.

Zagraj za darmo i przenieś się w świat mistycznych Chin. Age of Wulin!
belka graj za darmo Age of Wulin   poznaj mistyczne Chiny

Galeria Age of Wulin

Daj znać znajomym!

Powiązane wpisy

1 komentarz

  1. Rewelacja! Jak ktoś lubi takie klimaty to nie pożałuje! Super klimat

Zostaw komentarz

  • RSS
  • Facebook